1

Re: nakup

Ochotny som bol ale to je uz jedno kedze zaroven idem zariadovat aj dielnu ktoru budem mat tak beriem nakup zvaracky ako niecoco spojim s lukostrelbou a zaroven s vybavenim do dielne .

2

tulak77 napísal(a):

Ok takze pozriem nejaky invertor .. co sa tyka zamocnikov dal som im volne ruky a povedal som "chlapi iba mi potom povedzte kolko si mam nachystat prachov" a tym to skoncilo .. takze preto som sa rozhodol to takto riesit .. Diky za poradu .... Nechcem si proste kupit zvaracku ktora bude na prd ...

Vědět, že jsi ochoten dát 200 EUR, tak jsem ti to dovezl do Pacova v létě

3

Ok takze pozriem nejaky invertor .. co sa tyka zamocnikov dal som im volne ruky a povedal som "chlapi iba mi potom povedzte kolko si mam nachystat prachov" a tym to skoncilo .. takze preto som sa rozhodol to takto riesit .. Diky za poradu .... Nechcem si proste kupit zvaracku ktora bude na prd ...

4

tulak77 napísal(a):

Takze co uprednostnit CO2 sa mi zda na take zvaranie trochu velku investiciu .. ..Zvolit radsej Elektrodove a kapanek drahsie ?

Kvalitní CO2 přijde na trojnásobek, než snesitelně kvalitní invertor. Ale zase je to svářečka pro blbce. Hlavně ne trafo.

Ono to zámečníkům přijde asi dost komplikované a mají zkušenost, že za babrání se s něčím nejsou lidi ochotní platit.
Ale zase tak moc komplikované to nejni a do 200 EUR by ti to měl spíchnout každý, kdo má svářečku a díru do prdele.

což se ovšem cenově blíží levnějším invertorům

ale jak jsem se na to znovu kouknul, jestli nebudeš vařit často, možná to bude stačit.
S obalovaným drátem zkušenost nemám, ale vaření trubičkou bylo drahé a stálo za hovno. Jak u toho není uvedená použitá technologie, působilo to dojmem drahého trafa, ale je to tyrystorovka. Jenom by mě sral malý rozsah proudu, ale stejně většinu svárů budeš dělat bazickými elektrodami do 2.5mm a na to ti 130 ampér stačí s přehledem, pokud nebudeš mít 100m prodlužovačku:)

Naposledy upravil: Mýša (10.10.2011 18:02:58)

5

Takze co uprednostnit CO2 sa mi zda na take zvaranie trochu velku investiciu .. ..Zvolit radsej Elektrodove a kapanek drahsie ?

6

no já bych to tedy nekoupil. Jednak 135A je málo, jednak trafa dělají sice pěkný svár, ale jenom na straně (nespojí materiál) , jednak dva v jednom bývají většinou naprd až do určité cenové relace a jednak MIG bez plynu stojí za starou bačkoru.

7

Nazdar Chlapi strelci .... otaztka č.1 ... Kto ma skusenosti so zvaranim ?
                                                   č.2 ... co poviete na tuto zvaracku ? http://www.mall.sk/zvaracky-invertory/b … zQodrw7vRg
                                                   Kezde som sa vazne nasral rozhodol som sa urobit si katapult sam kedze sposob "dam niekomu zarobit a on mi to spravi" uplne zlyhal ... Uprimne zamocnici v mojom okoli su banda hnusnych plesnivych povidel bez spetky ochoty pomoct alebo zarobit si nejake tie drobne sposobom prace big_smile

8

staso napísal(a):

Jozef, ja mám všetky terče čo potrebuješ. Nemusíš zháňať. Mám min. 4ks z každej veľkosti.

To je vyborna sprava .... Dakujem ... cool

9

Jozef, ja mám všetky terče čo potrebuješ. Nemusíš zháňať. Mám min. 4ks z každej veľkosti.

10

pallo007 napísal(a):

no, neskoro, uz je to doma:-)

Nevadi .... iba musim zohnat papierove terce 122cm aspon 2ks a 60cm aspon 3ks .. kvoli lukobraniu ...

11

tulak77 napísal(a):
tulak77 napísal(a):

Pallo prosim ta ak budes objednavat tak kedy ???

aha uz je neskoro nevadi smile

no, neskoro, uz je to doma:-)

12

tulak77 napísal(a):

aha uz je neskoro nevadi smile

13

14

pozri si ten moj bogensportwelt.de, ja idem zajtra objednavat aj nejake ine veci, tak ti ich vezmem ale su srobovacie... maju tam na stranke tusim aj nasuvacie na drevo, kukni...

15

Tiež ich dlho zháňam, ale zatiaľ neobjednávam.

16

Téma: nakup

pocujte, neobjednava niekto nieco v najblizsej dobe zo zahranicia? potrebujem 2-3 gumene, tupe hroty... nejak sa nam tu premnozili macky:-))