1

Re: Nové fórum

tulak77 napísal(a):

nikde neskapal pes iba sa stahujem vobec nemam cas teraz co i len existovat na nete ,zaroven menim pracu ,posralo sa mi auto,natiahol som si achylovku,menim bydlisko, som chory a nemozem si dovolit PN takze stracam kontakt s cimkolvek na nete az bude tento bordel za mnou bude to tu zase fungovat ale smelo prispievajte smile

Tulak, no neni toho veru malo na jedneho lukostrelca. Co si pretiahol samanovi zenu ?:)

Pista, ja zijem, dycham a nestiham. Na jar snad zacnem chodit trenovat castejsie.

2

nikde neskapal pes iba sa stahujem vobec nemam cas teraz co i len existovat na nete ,zaroven menim pracu ,posralo sa mi auto,natiahol som si achylovku,menim bydlisko, som chory a nemozem si dovolit PN takze stracam kontakt s cimkolvek na nete az bude tento bordel za mnou bude to tu zase fungovat ale smelo prispievajte smile

3

tu nam tusim nejaky pes skapal wink

4

Ivo, super! Počuj, dá sa urobiť ešte také, že by sa odkazy otvárali v novom okne? Príde mi to šikovnejšie...

5

aj podla mna je to o nieco rychlejsie a lepsie smile

6

Výborne Stašo, aj to zoradenie sa mi páči, aj tuším rýchlejšie nabieha ... vďaka

7

No myslím, že zoradenie je už OK. Toto fórum je naozaj jednoduchšie na rôzne úpravy smile

8

Ak máš na mysli to aby boli nové príspevky hore, tak to práve hľadám ako to urobiť smile

Za chvíľu to odskúšam a uvidíme...

9

no aj ja dufam a este treba nastavit zobrazovanie prispevkov

10

No hurá !!!

Máme nové fórum. Dúfam, že toto už bude lepšie ako ten prvý pokus. smile

11

Dakujeme smile

12

Téma: Nové fórum

Zdravím,
rozhodol som sa, že toto aktuálne fórum nahradím iným.

Toto fórum je príliš zložité pre naše potreby a strašne ma hnevá ten problém s rozbitými písmenami, ktorý neviem odstrániť. Našiel som iné fórum, jednoduchšie a rovnako dobre použiteľné.

Niekedy tento týždeň presuniem všetky príspevky a všetkých používateľov na nové fórum. Na novom fóre sa nebudete musieť nanovo registrovať, vaše profily budú prenesené a taktiež aj heslá vám ostanú vaše pôvodné.

Len som chcel na to upozorniť, aby ste sa všetci nezľakli smile