1

Re: Lukostrelnica vo Svätom Jure

Takže prihlášku som zostavil, prekonzultoval s Valterom a v pondelok alebo v utorok bude podaná tam kde treba. Vychádza to tak, že za tento rok by sme platili prenájom za polrok používania, tzn.50€. Ďalších 50€ budeme potrebovať na to pokosenie (teda ak sa niekto nehlási dobrovoľne so svojím krovinorezom). Bolo by vysoko vhodné keby sa vám podarilo prísť už v sobotu na Castrum na cca 2-3 hodinky na prediskutovanie ďalšieho postupu. Medzitým som dostal ďalší nápad ako vyriešiť záchytné steny tak, aby tam mohli byť umiestnené trvale a zároveň aby ich niekto "nečmajzol". S trvale umiestnenými terčovnicami som zatiaľ takýto nápad ešte nedostal.
P.S.: David, skús prísť aspoň toho 7.6.2014 na Majáles (povedz doma že ideš na pivo takže bez auta). A už by si sa mohol aj prihlásiť na turnaj Castrum. Je to v nedeľu takže pohodička. A nič si z toho nerob že netrénuješ, bude nás tam takých viac.

Naposledy upravil: fedosteve (22.05.2014 06:36:37)

2

Zdravím páni, dnes ráno som našiel na stránke mesta zverejnenú OVS-ku k prenájmu bývalej skládky.
http://www.svatyjur.sk/wisam/uradnatabula/1000/1373
Konečne sa nám to pohlo :bigups:  :banana: .
Ešte dnes oslovím Valtera a čo najskôr podáme prihlášku do súťaže. Takže, tak ako sme sa dohodli, bude to evidované na Vinedi s tým, že náklady na prenájom a podobne budeme hradiť my. Prípadne príďte na Castrum už v sobotu 7.6.2014 podvečer a môžme si dohodnúť ďalšie podrobnosti. Medzitým už bude prihláška podaná a na Castrume by sme v podstate (podľa mojich informácií od miestnych poslancov - môj lekár, zástupkyňa riaditeľa školy, mladé poslaneké pušky...) mali byť nájomcami  :wink: .
P.S.:Predbežne som zajednal môjho suseda, ktorý pracuje pri úpravách záhrad a rôznych pozemkov, na pokosení celej plochy nejakým jeho mechanizmom za cca 50€. Samozrejme až potom keď budeme nájomcovia.

3

hm, tak to s tou mojou maringotkou vyjde akurat...na jesen. Asi to bola Karma

4

Zatiaľ posledná je taká, že pracovníčka čo to má na starosti (okrem iného) dala výpoveď a nový ešte nie je určený. Podľa zápisnice má MÚ 6 mesiacov na vyhlásenie ver.obch.súťaže - tzn.do augusta sad . Nuž ani Rím nepostavili za jeden deň. Ale ma to serie, lebo už mohlo byť minimálne pokosené aj keď bez prístrešku, "vecka" a podobne sme sa tam mohli realizovať.

5

Ahoj Pista,

tak ako? nejake nove spravy?

6

:-)
tak cakam.....a sledujem ponuky ;-)

7

Akurát idem dávať prezúvať auto sad . Ale zatiaľ to nemusíme hrotiť. Akurát píšem na MÚ čo je s tou Ver.obch.súťažou, už to malo byť zverejnené.

8

Takze hentie unimo su uz pase.

....mam dvoch ludi s takym autom, co by to vedeli odviezt - jeden je z TT, jeden z PK.
Dnes by som mal vediet cenu za km.
Plati sa komplet slucka, cize typek vyrazi, nalozi, vylozi, vrati sa dom.

Nasiel som toto: http://dom.bazos.sk/inzerat/35800616/Stavebna-buda.php, je to vo Vinicnom, cize ak by som uvaril typka z PK na prevoz, nebolo by to ani drahe. Je to plechova buda, skladisko. Cenu dava typek 250E.

Ja som dnes v TT a nemam tam ako skocit, lebo mam 24h sluzbu z prace.....ak by bol zaujem, mohli by ste tam niekto skocit a obzriet to? A potom mi dat vediet?
Mozno by to bolo nakoniec lahsie cez Maria, myslim ten prevoz.

Naposledy upravil: janiciar (25.03.2014 13:49:43)

9

OK.
Toto su tie unimo bunky v Nitre, su tri, stacila by nam asi jedna na zaciatok: http://www.za-odvoz.sk/darujem-za-odvoz … 65-darujem
Dneska som volal s kamosom, co mmoze zohnat auto so zeriavom. Ze sa to da vybavit, ale ze odvozne bude nieco stat. Len tak trepol od pasa ze okolo 1.20E kilometer. Zajtra mu volam cez pracovnu dobu a budem vediet presne cislo. Potom to dam sem a rozhodneme sa co a jak.

Naposledy upravil: janiciar (24.03.2014 19:21:39)

10

OK, hovoril som s Máriom po ceste do Varína. Myslím, že to aj bude lepšie ak to bude až na jeseň. Rozmýšľam, že tie UNIMO bunky by sa ani nemuseli zháňať, resp.by stačila iba jedna. Tie náklady na prepravu by boli asi koľko? Ozaj, zásteny špekulujem urobiť z molitanu, príklad si beriem zo strelnice IQ60. Už som si aj písal pre info ako sa to správa.

11

Ahojte, zvlast Pista.

Na maringotku som sa pytal a rodicia mi odpovedali ze bude k dispozicii az na jesen, ze si to rozmysleli, lebo ze este tento rok chcu byt na zahrade ktoru maju prenajatu.
Mrzi ma to :-( lebo to bola z mojej strany pre mna hotova vec.
Momentalne pracujem na to, aby som to vykompenzoval. Zhanam unimobunku, aspon na preklenute obdobia do jesene. Ta tam bude potom moct zostat ako skladisko, a maringotka bude "kubovna" ;-)
Uz som aj nejake zohnal, ale su az v NR a to by boli velke naklady na prepravu. Rozpraval som s Mariom (asi uz vies), ze on by mohol zabezpecit odvoz, ak by sa nejaka unimobunka zohnala v radiuse Jur - Trnava.
Mam este jedneho kamosa, ktory viem ze ma tiez auto s hydraulickou rukou, skusim ho ukecat.....takze pracujem na tom, dam vediet tento tyzden.
Zatial sa majte.

Naposledy upravil: janiciar (23.03.2014 23:17:29)

12

Pred chvíľou som dotelefonoval s Valterom a Vinedi ako skupina idú do toho s nami. A aby toho nebolo málo, tak písala mi pani z MÚ Sv.Jur a verejná obchodná súťaž bude zverejnená v marci. Následne sa spojím s Valterom a budeme riešiť administratívu. Peniaze na prípadné poplatky zatiaľ nie je treba, ak budú potrebné tak sa ozvem.
Dušan, opýtaj sa rodičov na tú maringotku. Predpokladám, že niekedy v apríli (ak nám to priklepnú) sa môžeme začať angažovať aj fyzicky (úprava terénu,zháňanie materiálu na zásteny a podobne).
P.S.:Vinedi má na stránke zverejnený oznam o 2% z dane, tak keď má niekto dobrú vôľu pozrite sa tam.

13

jak to dopadlo s Vinedi?

14

Volal som s Valterom a dohodli sme sa na stretnutí v nedeľu doobeda o 10:30 v reštaurácii Garage (Prevádzka: ulica SNP 37, 900 21 Svätý Jur). Kto máte záujem tak príďte, dohodneme ako ďalej. Ozvite sa mi prostredníctvom tohto vlákna alebo cez súkr.správu.

15

Takže dobré správy. Práve som dočítal zápisnicu zo zasadnutia mestského úradu a časť ktorá sa týka našej veci kopírujem sem :

Číslo hlasovania: 16
Číslo bodu: 8.4 Prenájom objektu bývalej skládky TKO vo výmere 10 300 m2
Číslo uznesenia 2014/2-16
MsZ schvaľuje zámer prenájmu objektu bývalej skládky TKO nachádzajúcej sa na pozemkoch parc. č. 5099, parc. č. 5157/1 a parc. č. 5251/2 v k. ú. Svätý Jur o výmere 10300 m2 a v zmysle § 9a  ods.9  zákona č. 507/2010 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 138/1991 Zb. z. o majetku obcí v znení  neskorších predpisov, mesto Svätý Jur vyhlási verejnú obchodnú súťaž na prenájom objektu bývalej skládky TKO, doba nájmu určitá 10 rokov, minimálna výška nájmu 100,00 €/rok, účel športový.
Termín platnosti uznesenia do:  08/2014
Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:
Za: 8
Proti: 0
Zdržali sa: 0
Nehlasovali: 0
Prítomní: 8
Za:
Ing.Peter DOČOLOMANSKÝ,CSc.    Mgr. Michal ZELISKA    Doc.PhDr. František GAHÉR,CSc.    Marián FRAŇO
Mgr. Andrea HRANICKÁ     MUDr. Andrej KRIŠŠÁK    Ing. Juraj PAVELEK    Ján UNGER

Budem volať Valterovi a následne navrhujem stretnutie v Juri (sobota alebo nedeľa). Tak ako som písal, najlepšie to bude urobiť tak, že vstúpime do Vinedi ako externý členovia - Reprezentanti. To už by nám vysvetlil Valter. Stretnutie vidím takýmto spôsobom - stretneme sa o cca 15:00 pri reštaurácii Garage, presunieme sa na pozemok, zhodnotíme si to tam a následne sa presunieme opäť do Garage kde sa dohodneme na ďalšom postupe.

Naposledy upravil: fedosteve (03.02.2014 19:08:54)

16

Akurát idem písať prednostke MÚ, ešte stále nedala na stránku mesta zápisnicu.

17

fedosteve napísal(a):

Bol som včera na zasadnutí MÚ ale nevydržal som tam do konca. Rokovalo sa tam o diaľnici D4 (poslanci súhlasili) a zámere výstavby krematória (poslanci nesúhlasili). Náš bod vyzeral na pretrase až okolo 20:30 takže treba pozerať zápisnice. Hneď ako bude vyvesená dám informáciu.

tak ako to nakoniec dopadlo?

18

Bol som včera na zasadnutí MÚ ale nevydržal som tam do konca. Rokovalo sa tam o diaľnici D4 (poslanci súhlasili) a zámere výstavby krematória (poslanci nesúhlasili). Náš bod vyzeral na pretrase až okolo 20:30 takže treba pozerať zápisnice. Hneď ako bude vyvesená dám informáciu.

19

Tak ti budeme hovoriť iba jednoducho
Abū Muḥammad Jamāl al-Dīn ‘Abd Allāh Ibn Maymūn al-Murrākishī

Zajtra (28.1.2014) sa chystám na zasadnutie mestského zastupiteľstva, tak dúfam že budem mať iba dobré správy.

20

Ahoj Pišta!

tak ja sa teda prihlasujem

Dušan aka Janičiar aka Abū Muḥammad Jamāl al-Dīn ‘Abd Allāh Ibn Maymūn al-Murrākishī

21

Ahoj Pišta,
vidím že máš super správy. Ja mám určite o takéto  niečo záujem. Detailnejšie pokecáme keď budeme spolu.

Ivan

22

Téma: Lukostrelnica vo Svätom Jure

Lukostrelnica vo Svätom Jure

Zdravím lukostrelci z Jura a okolia. Po rokoch strieľania „po záhradách“ a rôznych miestach máme možnosť prenájmu pozemku vo Svätom Jure. Ide o bývalú skládku komunálne odpadu, ktorá je prekrytá navážkou zeminy viac ako 10 rokov. Len pre priblíženie, ide o pozemok medzi dvomi záhradkárskymi kolóniami ešte pred železničným mostom smerom na Pezinok (v tomto smere napravo od žel.trate, neďaleko Kačačníc). Pozemok istý čas (cca dva roky) malo v prenájme OZ Huricans-bejzbolisti. Keďže bejzbol skončil, pozemok je teraz voľný. Rozloha pozemku je cca 10 000m2, prenajaté to mali za 100€/rok. Je mierne zarastený burinou a cez leto tam sem tam chodia psíčkari. Prenájom pozemku bude jedným z bodov na zasadnutí mestského zastupiteľstva 28.1.2014, poslanci by tam mali určiť cenu. Zápisnice z rokovania si je možné pozrieť tu:
http://www.svatyjur.sk/
Keďže MÚ sa lepšie rokuje z OZ, mám predbežnú ústnu ponuku od OZ Vinedi-SHL, že môžeme patriť pod nich ako externý členovia, bez ohľadu na typ luku. Nevylučujem časom aj vytvorenie vlastného OZ. Takže ak vás táto možnosť zaujala, prihláste sa mi prostredníctvom tejto stránky (treba sa registrovať):
http://www.turnaj.kutik.sk/forum.php
V prípade priaznivej ponuky MÚ navrhujem stretnutie čo najskôr kde by sme si dohodli ako ďalej.

Naposledy upravil: fedosteve (24.01.2014 09:29:36)