26

Re: Lukostrelba LTT

super ... TRRB je silna zostava .. ale luk mas vyborny ... lukostrelec je tak isto skvely a ak mas k tomu este aj dobre sipy tak nieje o com .  smile

27

som sa rozhodol ze tento rok pojdem 3D TRRB s karbonmi... castrum a pacov TL...

28

Lamorak velmi pekne ..... budem rad ak pokecame o tychto veciach ... mam rad historiu tak ako vetsina z nas aspon mame o com pokecat . Pallo velmi pekne si to zhrnul akoby som to pisal ja sam  big_smile

29

na vysvetlenie, LTT vznikla spontanne po 3-4 pretekoch a turnajoch na ktorych sme sa stretli v podobnej az skoro rovnakej zostave, vela sme sa nasmiali a zistili sme ze si celkom fajne rozumieme a tak sme spravili toto nase srandovne LTT... na prijatie teda nestaci strielat a podat si prihlasku:-))) ale ako vravi tulacik, nenechaj sa odradit od strielania...

ono, uprimne (a chlapi ma mozno aj vylucia z LTT:-), to clenstvo nie je nic moc... ani kofola ci gulas zadarmo, ani automaticke prve miesto, proste nic, len drina a krvavy pot pocas treningov a hlava v oblakoch a sum potlesku v usiach na stupnoch vitazov:-))) prosto nie je o co stat:-)

30

lamorak nejde o doveru alebo nedoveru .... zatial si cakatel na clenstvo takze asi tak tym ta pochopitelne od strielanie nechcem odradit iba som zhrnul dane fakty a koniec koncov som rad ze strielas kazdy z nas nejako zacinal a ty zacinas celkom slubne .

31

tulak77 napísal(a):

potrebujeme zatupenie aj v TL co ma na storosti Pallo .. PB som ja  a Staso ... HL bude predpokladam Fedosteve a pani Tulakova

Že ty neveríš, že sa dovtedy naučím len tak tak strieľať? Priznaj sa:)

32

Tak tak, ja si dám Castrum ešte ako HL, do Pacova dúfam pôjdem ako PL, teda budem sa snažiť  wink .

33

potrebujeme zatupenie aj v TL co ma na storosti Pallo .. PB som ja  a Staso ... HL bude predpokladam Fedosteve a pani Tulakova

34

cornus napísal(a):

Palo, nechcel by si za nás strielať PB na Castrume? Dám to brestový  luk do prenájmu ak by si bol ochotný urobiť si k nemu šípy.

co ja viem, ani ma to moc nelaka zatial:-) ale hlavne nemam sipy a nechce sa mi do nich investovat :-)

35

Palo, nechcel by si za nás strielať PB na Castrume? Dám to brestový  luk do prenájmu ak by si bol ochotný urobiť si k nemu šípy.

36

tulak77 napísal(a):

Ano to je Mario zo Senca ... minule snami strielal aj miniturnaj .

zo Senca nieje, tusim Tomasov alebo nieco podobne... ale v podstate okres Senec:-)

37

Ano to je Mario zo Senca ... minule snami strielal aj miniturnaj .

38

Milke veľká gratulácia a ukáž to tým "paničkám od plotny". Jozef, budem musieť asi viac sledovať Milku (ale vo všetkej počestnosti   wink ). Vo výsledkovej listine v longbowe som videl Mária Bugára, to je ten Mário zo Senca?

39

Tak pani Tulakova to zase natrela vsetkym zucastnenym zenam v kategorii BB aj navzdory stylu strelby kedze striela instinktivne a nepouziva stringwalking nastrielala ihned v svojom prvom kole 269b ostatne zucastnene maju po dvoch kolach nastrielane bodove hodnoty ktore nepresahuju jej vykon z jedneho kola  :shock:  :twisted: ... Takze Len Tak Tak  lol uvidime ako dopadnu dalsie dve kola

40

http://lh5.ggpht.com/_EImtFHmaJLA/TMs07_8OIEI/AAAAAAAAF18/QbAgQFBqOeE/getProductImage.jpg

lol

41

Tak nech sa jej zajtra darí a nech ich tam všetkých rozbije smile

42

Téma: Lukostrelba LTT

Stanovy LTT ako neoficialnej skupiny tradičnej lukostrelby su zname a dane uz v nazve vzdy a za vsetkych okolnosti je nutne strielat Len Tak Tak  big_smile  ale pozor zajtra ide pani Tulakova na Petrzalsky pohar .Takze sa majte na pozore  :shock: pochopitelne bude mat na sebe klubove triko uvidime ci sa podaria nejake foto zo zavodov.Neskor dam podrobnosti co sa tykaju vsetkych nasich alebo inych sutazi kde sa budeme nachadzat .