Výsledky turnajov v roku 2011

Výsledky Korešpondenčnej ligy 2011

Novinky v roku 2011

Prvý naozaj korešpondenčný turnaj :)

19.6.2011

Konečne sa naplnila myšlienka korešpondečného turnaja a mailom prišli prvé výsledky, na ktorých nefiguroval nikto zo zakladateľov tohto turnaja.

Predpoveď zlého počasia odradila väčšinu strelcov od návštevy Pacova a zišli sa tu len traja odvážlivci, ktorí si napokon užili deň bez dažďa. Odstrieľali ďalšie kolo turnaja, výsledky poslali na známu adresu a vy všetci si ich môžete pozrieť v sekcii Výsledky.

Pevne veríme, že toto nebude posledný takýto turnaj a že sa ozvú aj ostatní strelci a pridajú sa k nám.

Oslavy 1. Mája

6.5.2011

Sviatok 1. mája sme sa rozhodli osláviť ďalším kolom turnaja.

Zišla sa podobná zostava ako minule - Tulák, Milka, Stašo, Fero a Iveta. Počasie nám prialo, slnko svietilo a my sme o dušu strieľali.

Výsledky sú celkom uspokojivé, najmä Tulák si polepšil a zvýšil svoj náskok v kategórii PL.

Pre zvedavcov máme samozrejme nachystané niekoľko fotiek a aj dve videjká.

Veľká noc v znamení lukostreľby

24.4.2011

Po dlhej odmlke spôsobenej rôznymi faktormi ako sú napr. škaredé počasie, rôzne choroby všetkých členov LTT, lenivosť a pod. sme sa konečne dokopali k ďalšiemu turnaju.

Termín nám zhodou okolností vyšiel práve na Veľkonočnú nedeľu 24.4. Počasie krásne a tak sme sa všetci stretli ráno na známom mieste na Čunove. Tulák si pre nás nachystal prekvapenie v podobe nových strelcov - Fera, Ivety a ich syna Dana. Hneď mi bolo jasné, že dnešný turnaj bude veľmi zaujímavý. A aj bol.

Nebudem to nejak špeciálne rozpisovať. Turnaj prebehol perfektne. Výborný výkon podal najmä Fedosteve a exceloval najmä Fero, ktorý nastavil laťku pre kategóriu Holý Luk Open poriadne vysoko. Posúďte sami a pozrite si výsledky.

Okrem skvelých výsledkov máme aj ďalšiu novinku! Okrem fotiek do Tuláka (pozrite si ich v tomto albume), máme k dispozícii aj video záznam z turnaja. Galériu videí si môžete pozrieť tu.

Mesiac prešiel a máme tu ďalší turnaj

6.2.2011

Čistou náhodou sa nám podarilo zorganizovať ďalšie kolo turnaja presne mesiac po úvodnom kole. Viac menej štandardná zostava ľudí sa stretla na Čuňove a pod krásne svietacim slniečkom a za pomoci naozaj silného vetra odstrieľala ďalší miniturnaj. Výsledky si pozrite v sekcii Výsledky.

Turnaj na Tri Krále je úspešne za nami

6.1.2011

Úplne prvý turnaj sme úspešne zvládli. Zišlo sa 6 strelcov. Počasie bolo síce riadne studené, ale za pomoci dobrej nálady a horúceho čaju sa to dalo vydržať. Veď ráno keď sme začínali strieľať bolo vonku -4°C a postupne sa to ohrialo na 1°C.

Všetci sme boli zrmznutí, skrehnutí a najmä sme mali úplne zamrznuté prsty. Tomu zodpovedali aj výsledky, ktoré si môžete pozrieť v sekcii Výsledky.

Fotky z akcie si môžete pozrieť v galérii.

Dúfame, že tento prvý turnaj bude slúžiť ako motivácia pre ostatných strelcov a budeme sa tešiť na ďalšie turnaje a výsledky!

Prvý turnaj!

28.12.2010

A týmto to všetko začína!

Prvý turnaj je naplánovaný na 8.1.2011 s približným časom začatia o 10:30. Konať sa bude v Čuňove na starej hrádzi pri ramene Dunaja priamo na hraniciach s Maďarskom.

Súradnice GPS sú: N 48.019123, E 17.207294 (N48°01'08" E17°12'26")

Určite sa zúčastnia Tulák a Milka, Fedosteve a Stašo. Všetci ďalší sú vítaní!

Keďže počasie nám to všetko môže ešte skaziť, treba sledovať naše vlákno na fóre www.lukostrelec.cz, kde sa každý dozvie posledné info ohľadne turnaja.

Nová webová stránka turnaja

7.11.2010

Nová webová stránka je na svete!

Bude slúžiť najmä pre sledovanie priebežných výsledkov počas roka a pre uverejnenie najlepších výkonov a víťazov.

Sme ešte len na začiatku a preto aj táto stránka je zatiaľ veľmi skromná. Nájdete tu pravidlá turnaja, bodovačky a samozrejme priebežné výsledky.

Do budúcnosti by sme chceli krátkymi správičkami upozorniť na zaujímavé momenty v turnaji, komu sa ako darí a pod.